Rreth nesh

Si të famshme OEM fabrikë One-stop në Kinë, Lucky Star Seal është e angazhuar për vula OEM për të ndihmuar të shmangur klientit humbur shumë kohë për të kërkuar për bimët e çdo vulë, të marrë informacion në burim në Kinë, dhe në fund të përmirësuar fuqinë tuaj konkurrues.

Lucky Star Seal është e mirë në PTFE, gome, UHMWPE, PA66, i ngjeshur Non-asbest fibër dhe poliuretani vulave, sidomos PTFE veshura vula gome është përdorur në shumë objekte të tilla si pompa dozimin kimike, valvola industriale dhe dehumidifiers.

E themeluar në vitin 1992, në fillim, shpërndarësit dhe disa kompani na kërkohet të bëjë vula PTFE mostrat e bazuar dhe vizatime, kemi filluar për të ndihmuar kompaninë valvul OEM valvula PTFE pjesë në vitin 2002, atëherë R & D PTFE zarf CNAF copë litari, vula manlid dhe PTFE encapsulated O Ring në bazë të kërkesës së clients.In këto vite, Lucky Star Seal OEM shumë vula të ndryshme, e di aplikimet dhe fushat e use.We tyre kuptojnë aftësinë tonë të OEM dhe avantazh, kështu që vendosi për të filluar biznesin ndërkombëtar për një fazë të madhe, ky është një shans dhe sfidë.

Tani ju mund të shihni shumë vula OEM në këtë faqe interneti, kjo tregon se ne zgjidhur shumë kërkesat e market.WenCheng ka rritur me një rrugë të gjatë nga të qenit furnizues i shpërndarësve të brendshme për të shërbyer disa kompani me vlerë në botë në valvula dhe montim, energjia, Oil & Gas, objektet e trajtimit fluide, enë tank ISO dhe anije riparimin fields.With këtë ekspozim të gjerë dhe të suksesshme për kaq shumë fusha të ndryshme, Wencheng ka fituar një reputacion për vulat OEM për të bashkëpunuar miqtë më të ndërkombëtare.WhatsApp Online Chat!