1 1/2 "Airline Ball Valve front PTFE Seal - China Yangzhong Luck Star nënshkrimin

1 1/2 "Airline Ball Valve front PTFE Seal

Përshkrim i shkurtër:

Specifikimet: Item: Airline Ball Valve front PTFE Pjesa Color: White Material: PTFE Size: OEM me vizatime weigth: 0.5 ~ 500g Procesi: CNC machining Property: 1.Best saktësi: 0,02 mm 2.Surface: sheshtë dhe të rregullt, nuk ka defekte të çarat shtresa dhe varg ndarja 3.Temperature: -196 ℃ ~ 260 ℃ pronës 4.Chemical: A. plakjes rezistenca B. rrezatimit rezistenca C. pėrshkueshmėrisė ulët D. presion të lartë të rezistencës E. naftës rezistencës F. anti-korrozioni Aplikacione: 1. mbyllja perberesit pajisja 2.Bushing 3.Medical 4 ....


 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Shenzhen
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  specifikimet:

  Item: Airline Ball Valve front PTFE Part

  Ngjyra: E bardhë

  Material: PTFE

  Size: OEM me vizatime

  Weigth: 0.5 ~ 500g

  Procesi: përpunimit CNC

  P roperty :

  precision 1.Best: 0,02 mm

  2.Surface: banesë dhe të rregullt, nuk ka defekte të çara shtresave dhe ndarjes

  3.Temperature varg: -196 ℃ ~ 260 ℃

  Prona 4.Chemical:

  A. plakjes rezistenca

  B. rezistenca e rrezatimit

  C. pėrshkueshmėrisė ulët

  D. rezistenca presion të lartë

  rezistenca e naftës E.

  F. anti-korrozioni

  Aplikimet:

  1.Sealing

  2.Bushing

  perberesit pajisje 3.Medical

  komponentët 4.Electrical

  5. Pump dhe valvula komponentët

  6.Food komponentët makineri të përpunimit

  shërbimet:

  1. ofrimit të shpejtë dhe të marrë parasysh të shërbimeve

  2. çmimeve konkurruese dhe premtim me cilësi të lartë

  3. ISO9000: 2008 / QS9000 / SGS miratuar

  4. OEM & ODM pranuar

  5. përvojë të pasur në projektimin dhe prodhimin në vula PTFE.


 • Previous:
 • Next:

 • 
  WhatsApp Online Chat!